Babetta 210 "Barča" od Vrzyho

Přestavby, zásadní úpravy, renovace starých Babett, atypické verze motorky, zkušenosti pro nováčky. Možno vložit i foto...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Babetta 210 "Barča" od Vrzyho

Příspěvekod Vrzy » pon čer 13, 2011 21:04:50

Ahoj, s babettu jsem úplný amatér. Dostal jsem jí tento měsíc od strejdy. Tři roky stála v garáži a poslední zimu dokonce přečkala venku. Prý jezdila parádně, jednou přestala startovat tak ji dal do servisu pak 1 měsíc fungovala a pak opět nestartovala. Barča se mi moc zalíbila i když doposud nevrní a chtěl bych se Vás, odborníku zde ptát na věci ohledně její opravy. Nejprve napíšu, co už jsem udělal: dolil olej do převodovky promazal všechny lanka, když jsem vylíval staré palivo z nádrže všiml jsem si že je vespod orezlá a zasraná nějakým bordelem ale po profouknutí kohoutku z ní palivo teče, do budoucna bych chtěl nádrž opravit, nechodil plyn tak jsem rozdělal karburátor a zjistil jsem že je zaoxidovaný a je v něm voda. Vodu jsem vylil a co dál? Co je asi příčinnou že nestartuje? Šlapání jde ztuha musím šlapat i z mírného kopečka namazal jsem řetězy odzkoušel jsem zda nedřu brzdy a pořád jde ztuha a vlevo se při šlapání točí pouze ta zadní spojka ale řemen ne je to tak správně? Uvítám vaše rady jak Barču zprovoznit
Vrzy
Právě začínám...
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 13, 2011 18:52:10

Zpět na Vaše stroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků